Pomysły na spędzenie wolnego czasu, czyli kilka słów o grach komputerowych.

Wiele osób z nas wspomina swoje dzieciństwo. Zwykle nasi opiekunowie mówią nam, że w ich czasach gry komputerowe były nie do wyobrażenia. W dzisiejszych czasach jednak dzieciaki nie wyobrażają sobie życia bez komputerów i telefonów. Co uczynić aby te gry nie posiadały jednakże marnego wpływu na nastolatka?

Rozpoczynając nasz wątek
gra na komputerze
Treści źródłowe: pixabay.com
dla miłośników strachu dobrą grą jest Spintires - tomb raider. Wyścigi po bezdrożach, gdzie dużymi samochodami musimy dowieźć towar na obszar, może zafascynować nie tylko chłopaków, ale też dziewczynki. Obrazy tworzy rosyjska dzicz, gdzie czają się różne niebezpieczeństwa. Kolejnym przypadkiem jest gra komputerowa z typu przygodowych. Rise of the Tomb Raider PC zabiera nas na Zimną część globu, gdzie znajdziemy większe miejsca do eksploracji. Znajdziemy tutaj pewną historię, która zainteresuje niejednego. Czy słyszeliście o filmie Mortal Kombat. Bardzo popularny film, ale tak naprawdę dużą furorę zrobiła gra o tej samej nazwie Mortal Kombat X. Mając starsze rodzeństwo niekiedy widzieliśmy walki odbywające się na ekranie monitora. Ta gra faktycznie interesowała, bo można było zaliczać kilka etapów, posługiwać się różnymi specjalnymi ruchami.
gra na komputerze
Twórca artykułu: Southbank Centre
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Aczkolwiek nie jest to gra dla najmłodszych, gdyż odbywa się tam przemoc i postaci, które mogą wywoływać strach. Nastolatkowie na temat mogą nauczyć się strategii i szybkości. Co większa ilość gra ta zachwyca swoją kolorystyką. Poprzednie swoje wersje bije o głowę, naturalnie można znaleźć więcej udogodnień. W tych wymienionych przypadkach gier można zauważyć, że nie wszystkie gry są dla dzieciaków.


Jednakże spędzenie wolnego czasu nastolatków i pewnego rodzaju pozbycie się agresji w takich grach jest ewidentnie dobrym pomysłem, niż bicie się z znajomymi na podwórku. Nie doszukujmy się tutaj ogromnej przemocy, przy tworzeniu tej gry brali udział specjaliści, którzy zapewne mieli ten aspekt na uwadze.

Przy selekcji takiej gry zawsze musimy strzec swojego nastolatka, bo nigdy nie wiadomo jak zareaguje. Aczkolwiek te gry są tyle lat już na rynku, że gdyby posiadały w sobie jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Jeżeli mamy w planie coś bardziej zwyczajnego możemy wybrać chociażby Symulator Farmy 2016 - zaskakujące mortal kombat x.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-06-21 11:16:51
Tagi: dziecko, PC, gra