Pomysły na spędzenie wspólnego czasu z przyjaciółmi

Spędzanie wolnego dnia w gronie znajomych to jeden z najlepszych pomysłów na czas wolny. Niestety nie za każdym razem mamy pomysł na tego typu spotkanie. Zdarza się, iż wszystkie przychodzące do głowy pomysły już przetestowaliśmy i nie potrafimy odszukać pomysłu na nowe spotkanie. W jaki sposób uporać się z takim kłopotem? Gdzie poszukiwać pomysłów? Opcji mamy rzeczywiście niemało, toteż nie powinniśmy się nastawiać przesadnie pesymistycznie.

escape room
Twórca artykułu: Travis Wise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy rzeczywiście interesującym konceptem na spędzenie wspólnie ze znajomymi czasu stały się pokoje typu escaperoom (). Co to za zabawa? Zasady są naprawdę proste. Grupa znajomych zostaje umieszczona w niedużym pokoju i ma ograniczony czas na to, by się wydostać. Możliwe jest to jedynie po uprzednim rozwikłaniu wielu zagadek i skorzystaniu z rozlicznych wskazówek, jakie można odnaleźć w pomieszczeniu.

By poszerzać wiedzę w tym dziale - kontynuuj oglądanie nowych interesujących wątków w przeróżnych artykułach. Kliknij w poniższy link i studiuj bez limitu.

W przypadku problemów, istnieje możliwość skorzystania ze wskazówki, jaka powinna nas naprowadzić nas na prawidłowy trop jak i działanie, jakie pozwoli nam opuścić pokój. Zabawa wymaga komunikacji i współpracy, kreatywności i logicznego myślenia.

Gdzie znaleźć takiego typu pokoi? Duża popularność tego rodzaju rozrywki powoduje, iż w każdym ludnym mieście odnaleźć można przynajmniej jeden escaperoom. By sprawdzić, gdzie w naszym sąsiedztwie działają tego rodzaju obiekty, musowo zweryfikujmy efekty wyszukiwania dla zapytania escaperoom Gdynia albo innej podobnej ().Każdy taki punkt oferuje zwykle parę odmiennych pokoi, jakie co pewien czas są modernizowane i zastępowane nowymi. Cena zabawy w takim miejscu wynosi zwykle kilkadziesiąt złotych, jednakże ze względu na fakt, że jest to zabawa w grupie, koszty rozkładają się na wszystkich znajomych i nie są duże. Podobnych pomysłów na wolne popołudnie albo wieczór jest rzeczywiście dużo. Wystarczy tylko zaglądać na strony online dla studentów bądź te traktujące na temat rozrywki w konkretnym mieście. Ostatnio na znaczeniu zyskują parki trampolin i tory wrotkarskie, jakie również warto przetestować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-06-21 11:15:51
Tagi: zabawa, spotkanie, czas wolny