Wybierz rower jako środek transportu

teraz coraz więcej ludzi uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na rowerze czy pływamy w basenie. Różne ćwiczenia można wykorzystać także w praktyczny sposób- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.


dzieci
Twórca artykułu: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake
poza oknami jest już wspaniała aura i coraz więcej ludzi zamiast przemieszczać się po mieście autem lub komunikacją miejską, decyduje się owe środki komunikacji, w których może odczuć wiatr we włosach w trakcie jazdy ze swoich nowych mieszkań w Poznaniu do różnych punktów na karcie metropolii. z pewnością najpopularniejszym metodą przemieszczania się jest rower. W Poznaniu jest już prawie jak w Amsterdamie.

Coraz więcej ludzi przemieszcza się po mieście, jadąc do pracy czy do mieszkań deweloperskich w Poznaniu na rowerach szczególnie w ładną aurę!. Jeśli nie macie swojego lub zardzewiał gdzieś w zakamarkach garażu waszych mieszkań deweloperskich w Poznaniu, polecamy wypożyczyć na ulicy- w Poznaniu jest 7 stacji, gdzie można to zrobić. prędko i łatwo wypożyczycie bicykl obok wielu nowych osiedli w Poznaniu, a i koszt będzie mały, ponieważ do 20 min można jeździć gratis, a godzina jazdy to wyłącznie 2 zł. Stacje do wypożyczania rowerów znajdziecie między innymi na ul. 27 Grudnia (obok Teatru Polskiego), na skrzyżowaniu ul. Garbary/ ul. Solna, nad Maltą czy na Moście Teatralnym.

Tymczasem obok Kupca Poznańskiego są nawet bicykle z silnikiem elektrycznym! Są to zwykłe, miejskie bicykle, wyposażone w elektryczny (zobacz włączniki elektryczne) silnik. To on pozwala przejechać 30 kilometrów bez użycia własnych mięśni, z prędkością maksymalną do 30 km/h.
Przesiądźmy się zatem na inne formy transportu niż tylko autobus, tramwaj czy auto. Rower, deskolorka czy hulajnoga to rzeczy, które umożliwią nam nie tylko szybko jeździć po mieście i odwiedzić nowe mieszkania Poznań, ale także dbać o środowisko i oszczędzić fundusze, które wydalibyśmy na paliwo.


Twórca artykułu: G.S.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-31 04:09:58
Tagi: garaż, rower, środowisko, transport, mięśnie, komunikacja, wiatr