February 2023 archive

Język ukraiński - czy warto się nauczyć?

Biznesmen
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu
W czasie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej faworyzowanym językiem, którego nauczano uczniów, była oczywiście mowa Puszkina. Po przemianach 1989 na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach stał się obowiązkowy język królów angielskich. Trudno się dziwić, przecież to dziś w zasadzie naczelny język świata, a już z pewności komputerów. Trzeba wiedzieć, że mowy wschodnie dzisiaj wracają do łask. Stało się tak dlatego, ponieważ przez lata ignorowano wschodnich państw w sprawach relacji gospodarczych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-11 03:39:55
Tagi: język, Ukraina, kariera, uprawnienia, certyfikaty

Tłumacz przysięgły - język francuski

Praca, biznesmen
Twórca artykułu: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl
Tłumaczenia z francuskiego bądź na j. francuski są jednymi z częstszych, jakie zleca się w zagranicznych przedsiębiorstwach. Tłumacz francuskiego Wrocław nie może więc narzekać na niedobór zainteresowania swoimi lingwistycznymi usługami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-10 08:04:54

Wykorzystanie chłodni

chłodnictwo
Treści źródłowe: http://izolacje.gda.pl/
Nowe technologie w chłodnictwie? Dla wielu osób nie tylko termin , ale także zastosowanie nie jest znane. Jednak trzeba mieć świadomość, przeciw pozorom ten rodzaj technologii jest dostępny dookoła. I coraz szybciej się rozwija. Dlaczego? Otóż wykorzystywanie współczesnych technologii w chłodnictwie nie tylko sprzyja rozwojowi handlu i przemysłu spożywczego, ale także codziennemu życiu. Dlatego warto się przekonać w jakich dziedzinach chłodnictwo ma najszersze zastosowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-03 23:57:57
Tagi: urządzenie, temperatura, Lód, sklep, przemysł, chłodnictwo